Оркестр св. Миколая - це 7 осіб і в 2 рази більше інструментів. Група, створена у 1988 році, однією з перших у Польщі почала творити музику, інспіровану фольклором. Тому можна сказати, що Оркестр - це класика і авангард цього музичного напрямку.
Свіжі творчі задуми і новаторський підхід до трактування народних джерел надають творам групи сучасне звучання, водночас не позбавляючи її особливостей народної музики.
Характерним звучанням Оркестр завдячує басовому бубнові, струнним інструментам (гітарі, мандоліні, мандолі, цимбалам), скрипці, пищикам та різним технікам народного співу. На такому музичному фоні музиканти аранжують нові композиції, користуючись новими інструментами, інколи досить небуденними - дутар, уд, чуринга.
Концерт Оркестру - це зустріч не тільки з музикою, але й в цілому з народною культурою, яка у духовному вимірі збереглася у спонтанній, радісній грі на інструментах й у безпосередніх зустрічах з публікою. Це старовинні мелодії і тексти, яким подароване нове життя - життя, що радує і захоплює. Музиканти свідомо намагаються показати містичне обличчя народної музики. Для них людей постійні магічні зустрічі з народною культурою - це добрий спосіб життя, що виражається у створеній ними музиці.
Концерт Оркестру - це подорож у просторі і часі по селах Люблінського регіону, Підляшшя, Курпіїв, українських та польських Карпат. Особливу роль у творчості гурту, зокрема на початку його існування, відіграв лемківський фольклор та багата і жива народна культура Гуцульщини. Ці території і надалі залишаються важливим місцем експедицій Оркестру св. Миколая, під час яких колектив шукає творчого натхнення. Слід згадати також подорожі на польське і українське "Розточе" та участь на початку 90-х рр. в експедиції "Дністер", яку організувало Львівське "товариство Лева". Можна сказати, що до зацікавлення власним - польським - фольклором Оркестр прийшов шляхами української народної музики.
Перша касета - "Музика гір" і пізніший диск "Країна Бойнів" (який отримав приз "Фолькової фонограми" 1998 року) складені майже виключно з лемківських пісень. Багато разів гурт виступав також на лемківських "Ватрах" у Здині й Міхалові в 1991-2003 рр., а також на Керемшу в Ольховці.
Від 1996 року Оркестр у тісній співпраці з місцевим населенням створив наметову базу в Яворніку (долина, в якій колись знаходилося лемківське село, між Команчею і Репідью) та виступає організатором багатьох мистецьких подій. Це зацікавлення Оркестру принесло результат - проект оновлення долини Яворніка через створення там Ландшафтного парку під назвою "Заповідник Пустки".
У 2004-2005 рр. гурт реалізував проект "Гуцульські музики", який є достойним завершенням багатолітньої співпраці (ще з 1993 року) і дружби з гуцульським музикантом Романом Кумликом та його гуртом. Мета цього проекту - обмін музичним досвідом, а його результат - спільна концертна програма, яка базується на музичному фольклорі Східних Карпат та диск з таким заголовком. Продовженням згаданих вище експедицій на польське та українське Розточе є різні заходи (концерти, дослідні табори), які проводяться у співпраці з Фундацією духовної культури прикордоння в рамках транскордонних польсько-українських Днів добросусідства в Корчміні.
В Україні гурт виступав у Києві, Львові, Івано-Франківську, Верховині, Ясеньові та двічі на фестивалі "Шешори".
Оркестр св. Миколая знаходиться під патронатом Університету Марії Склодовської-Кюрі у Любліні.
Надбання колективу - це 8 альбомів з лемківською та гуцульською музикою, а незабаром вийде нова концертна платівка.
Nowa Muzyka - 2 CD 2007 (польська народна музика) Lem–agination – CD 2007 (лемківські пісні) Huculskie Muzyki - CD 2006 (спільний проект з гуртом Романа Кумлика "Черемош") O miłości przy grabieniu siana - CD 2004 (вірші Ванди Чубернатової - сучасної народної поетеси, яка живе у Татрах, співані під традиційну карпатську музику) Jeden koncert - CD 2002 (live) Z dawna dawnego - MC i CD 2000 (польська народна музика) Kraina Bojnów - MC i CD 1998 (лемківські пісні) Czas do domu - MC i CD 1997 (традиційні польські пісні) Z wysokiego pola - MC 1994 (народні пісні Польщі та Гуцульщини) Muzyka gór - MC 1992 (лемківські пісні)
Записи колективу увійшли також до численних збірок, що видавалися у Польщі й за кордоном: "Зустріч бардів 2004" ("Bardentreffen 2004", Heartmoon Rec.), "Музична мандрівка Польщею" ("The musical journey to Poland", WeltWunder Rec.), "Пофолькуй собі" ("Pofolkuj sobie", Polskie Radio), "Потанцюй собі" ("Potańcuj sobie", Koch International) та збірці, виданій часописом "Час культури", а також на CD "Шешори 2004" i "Шешори 2005".
Колектив мав понад 1000 концертів у Польщі й за кордоном, а також брав участь у масштабних фестивалях:
Bardentreffen - Нюрнберг (2004) Шешори - Україна (2004, 2005) Фестиваль польської пісні "Opole 2002" Рік Польщі в Іспанії (Alcala de Haneres 2001) Expo 2000 - Ганновер Sfinks Festival - Антверпен (1999) Фестиваль рок-музики - Яроцин (1992) Фестиваль фольк-музики Європейської спілки радіомовців - Рудольштадт (1994)
Оркестр виступав також на більш камерних імпрезах нефолькового характеру, наприклад, Фестиваль молодого східноєвропейського кіно у Коттбусі (1997). Інші концерти за кордоном: Jalta Palais, Франкфурт на Майні (1997), Kultur Center в Дуйсбурзі (1997), під час Тижнів польської культури в Марбургу (2000), Гамбурзі (2001), Веймарі (2001), Ліпську (2002), Києві (2002), Кишиневі (2003), Фалюн, Швеція (2003), Дюсельдорфі (2004), Утрехті (2004), Празі (2004), Каунасі, Литва (2004) i Серпа, Португалія (2006). Про колектив знято кілька телепередач.
author Balkees Abderrahman and Maximov, and Curpan, and Fanning, and Hanspal, and Ping Fan and Foulds, and Yue Chen and Anna Malovannaya and Antrix Jain and Rui Xiong and Greene, and Tonetti, and Thatcher, and Jordan, <a href=http://vardenafil.top>levitra prezzi</a> Next, we generated primary cardiac fibroblast cultures and traced the epicardial lineage using Gata5Cre transgene and an R26R LacZ allele to identify EPDCs